Rozkošššný dotek 1 je konečně i ONLINE! Objevte s námi svět rozkošššného doteku z pohodlí domova..:)

Oh my whoop!

O našich hodnotách,
i o nás samotných

Existuje hodně intimních pomůcek, ale Whoop·de·doo je jen jedno. Vzniklo zcela nevinně. Jako diplomová práce studentky produktového designu, dnes již známé přední české designérky Anny Marešové, která se rozhodla vytvořit produkty, které budou ženy rozmazlovat a ženy je budou milovat. 

Prožívat intimitu zcela svobodně, přirozeně a naplno. To je poslání Whoop·de·doo.

Ergonomie, funkce
a estetika

Anna založila Whoop·de·doo před deseti lety, stále stojí za celou značkou a navrhuje všechny naše produkty. Whoop·de·doo má vždy unikátní design, který přirozeně propojuje vzhled, funkci a ergonomii. 

Naší filozofií je čistota formy, funkčnost a preciznost provedení. Všechny naše produkty mají sametový povrch bez viditelných svárů a zbytečných výčnělků, jsou tak zcela bezpečné a hygienické. 

Eticky, lokálně
a udržitelně 

Protože na každém detailu záleží, a protože chceme pro vás to nejlepší, osobně dohlížíme na vývoj i výrobu. Veškeré naše produkty vyvíjíme a vyrábíme lokálně, z certifikovaných materiálů s dlouhou životností.

Víme, že výroba probíhá v bezpečných podmínkách pro ty, kdo se na výrobě podílí a vyrábíme v nejvyšší kvalitě pro ty, kteří naše produkty používají.

Svobodně, otevřeně
a přirozeně 

Whoop·de·doo není jen o kvalitních intimních produktech, ale citlivě a přirozeně otevírá téma sexuality a sexuálního zdraví. Ať už je to orgasmus, menstruace, povolené pánevní dno po porodu, inkontinence či komunikace s partnerem na téma „postel“.  

Zdroj textu: www.whoopdedoo.love