Rozkošššný dotek 1 je konečně i ONLINE! Objevte s námi svět rozkošššného doteku z pohodlí domova..:)

Rozkoššš dream team, který pro vás tvoří jedinečné workshopy..

Zuzana Křížová

Rozkoššš tvůrkyně :-) Se mnou se potkáte na každém rozkošššném workshopu, který pořádáme. Mám velkou radost z toho, že můžu předávat to, co žiju a sdílet to s lidmi, které to láká a touží po hlubším objevování potěšení nejen v sexualitě, ale i v každodenním životě! Pokud byste mě rádi poznali dřív, než vkročíte na rozkošššnou půdu, poslechněte si mě třeba v mém podcastu Rozkročena nad zrcadlem, který najdete na Spotify/Apple podcasts/Google podcasty. 

Mgr. Leona T. Koledová

 

Rozkoššš approved: S Leou jsem se poprvé potkala přes její Boží Peelingy, kterým jsem úplně propadla. Když jsme si spolu povídaly o sexualitě, masážích a vnímaní světa, tak jsem si řekla, že spolu musíme něco vytvořit! Potom vznikla Rozkoššš a tím i prostor pro workshopy, které mi najednou dávaly obrovský smysl. Obdivuji, s jakou lehkostí a velkým přesahem dokáže Lea předávat informace, které získávala nejen v období práce jako tantrická masérka, ale které má tak nějak přirozeně ukotvené v sobě. Její laskavý a profesionální přístup je dokonalým průvodcem na všech workshopech i na individuální péči, kterou si u ní můžete v rámci objevování hlubší intimity v páru objednat. 

V rámci rozkošššné spolupráce společně pořádáme workshopy: Rozkošššný dotek 1 & 2 pro ženy, Rozkošššný dotek pro muže

Kontakt:

Leona Trunda Koledová

e-mail: leona.koledova@gmail.com     mobil: +420 607 226 219 

ig: @leona_t_koleda      fb: Leona T. Koleda

Jake 

Rozkoššš approved: Jakub je pro mě jednorožec mezi tantrickými maséry nejen tím, že si masáže dělá hodně po svém, ale jeho jedinečnost vnímám právě v tom, s jakou úctou a hloubkou pracuje s každou ženou. Z jeho masáže mám osobní prožitek, díky kterému ho můžu s klidným srdcem doporučit každé ženě, která po jeho péči touží a přitahuje ji to.

Myslím, že by si takovou vědomou péči o svoje tělo měla v životě dopřát každá žena. Dovolit si být viděna v celé svojí kráse a uvědomit si tu obrovskou sílu ženské sexuality, kterou v sobě máme. 

Na masáž a péči k Jakubovi se můžete přihlásit přímo přes jeho ig: @dotek.erota.backup

Více se dozvíte na jeho stránkách: Dotek Erota