Všechny e-shopové objednávky (mimo variantu "osobní vyzvednutí na prodejně") vytvořené v období 17.-24.2. 2024 odesíláme 26.2. 2024. Děkujeme za pochopení :) 

Lora DiCarlo vznikla roku 2017, kdy se 28-letá Lora Haddock DiCarlo rozhodla vyvinout produkt, který by ženám dokázal zprostředkovat zároveň vnější a vnitřní orgasmus. To se jí ve spolupráci s Oregon State University's Robotics & Engineering Lab povedlo!

Produkt, který to všechno začal, neboli vlajková loď Lora DiCarlo byl jedinečný Osé, který je teď vylepšený a doladěný do sebemenšího detailu a prodává se pod označením Osé 2. 

S produktem Osé vyhráli prestižní cenu "robotics innovation award" od Consumer Technology Association a tím začal jejich velký úspěch.

Záměrem Lora DiCarlo je zprostředkovat rozkoš a potěšení všem lidem bez ohledu na jejich pohlaví nebo orientaci a vzdělávat je v oblasti sexuality a objevování jejich těla. Produkty Lora DiCarlo jsoudokonalým prostředkem pro objevování našich jedinečných cest k orgasmickým prožitkům!