Vypsali jsme pro vás nové rozkošššné workshopy!  Více najdete v kategorii: služby-->workshopy&přednášky :)

Alchymie života

„Ať jsi kdokoli a děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se toto přání zrodilo v duši Vesmíru. Je to tvé poslání na Zemi.“  Paulo Coelho, Alchymista.

Alchymisté jsou lidé, kteří objevují, bádají a tvoří pro nás ostatní, aby se nám tu dobře žilo. Vždy se těšili úctě a právě jim vděčíme za mnohé objevy. Cesta to nebyla vždy úplně lehká, nicméně i dnes existují moderní alchymisté, kteří svou odvahou jsou vzorem pro ostatní.

Mezi ně můžeme řadit i Ivana Truksu. Ten po několik let vyvíjel a tvoří dnes již ucelený systém esenciálních olejů, který nás laskavě vede k poznání právě té naší alchymie života.

Ivan má cit pro výběr těch správných olejů, ať už jde o oleje jedlé, kosmetické nebo esenciální, vždy dokáže najít a vycítit ty nejlepší. Také vždy ochotně pomůže a poradí.

Studoval na SPŠ a SPŠPT v Praze, svou kosmetickou praxi měl i ve firmě Biomedica, která dnes vyrábí jak kosmetické produkty, tak i privátní značky. Mimo působení na projektu Dary Země, dále spolupracuje s dalšími českými partnery na vývoji jejich nových produktů.

Je členem Asociace Aromaterapeutů v ČR. Dále spolupracuje s parfuméry a aromaterapeuty z Francie, Anglie a Itálie. Své dodavatele pravidelně navštěvuje na Biofachu, největším veletrhu Bio produktů v Německu a také řadu let vystavuje na veletrhu Evolution v Praze.