Letní vánek v Rozkoššši přináší 50% slevu na vybrané kalhotky! Platí do 30.6. a do vyprodání zásob :)

Co je Rozkoššš a proč vznikla?

Ahoj rozkošššný průzkumníku/průzkumnice! Vítej ve světě Rozkoššše. Ve světě, který jsem tvořila tak, aby se v něm cítila i ta nejvíc stydlivá žena/muž příjemně.

Já jsem totiž jedna z nich. Z těch stydlivých. Zároveň mě ale vždycky velmi fascinovala sexualita a všechna témata kolem vztahů a intimity. Nebylo ale místo, kam bych mohla s klidným srdcem přijít a vybrat si přesně to, co potřebuji, poradila se s hračkami, prádlem a různými věcmi, které se týkají sexuality. 

A tak jsem si otevřela Rozkoššš, hračkářství pro dospělé! Otevřela jsem si ho tak trošku pro sebe, ale samozřejmě jsem tím otevřela dveře všem, kteří to mají úplně stejně jako já. Potřebují pocit bezpečí, laskavý přístup a mírně růžové světlo tak, aby nebylo poznat, když se červenají. 

Příběh otevření Rozkoššše začíná už v prvním ročníku studia medicíny, kde jsem strávila celkem 5 let a nakonec jsem se rozhodla, že mě ženské tělo, orgasmy a rozkošné hračky lákají stejně víc než bílý plášť a tak jsem se ocitla tady, v tomto kouzelném světě!


V Rozkoššši najdete ručně šité spodní prádlo Nette Rose, které není nijak zvlášť erotické, ale je krásné, bez kostic a na každodenní nošení velmi doporučujeme! Hračkářství by to nebylo bez hraček, takže u nás najdete krásné designové erotické hračky, které většinou designovaly ženy, takže jsou o poznání jiné, než ty, které designovali muži. Vstupte a přesvědčte se sami! :)

Najdete u nás i široký výběr kvalitních lubrikantů a různých doplňků, které vám zpříjemní nejen ten intimní život :)


S výběrem vám velmi rády poradíme. Najdete tu většinou mě, ale taky se můžete setkat s mojí Maminkou (lékařkou), se kterou tady býváme každý čtvrtek společně. Kromě nás dvou tady máme i úžasné dvě brigádnice- Zuzanku a Aničku, které vám poradí se vším, co budete potřebovat! :) 

Pokud jste z daleka a návštěva vám nevyjde přes týden, tak mi můžete napsat na e-mail: zuzana@rozkosss.cz nebo zavolat/napsat na číslo: +420 725 813 639 a můžeme se domluvit na některou sobotu, kdy si na vás velmi ráda udělám v Rozkoššši čas.


Pokud si chcete dát Rozkoššš do oušek, můžete si poslechnout můj podcast Rozkročena nad zrcadlem, který najdete na Spotify a Apple podcasts

Také můžete navštívit nějaký z našich workshopů, které najdete v kategorii "služby" a nové termíny v průběhu roku postupně přidáváme, takže si určitě můžete ulovit ten svůj! :)

Pokud pořádáte rozlučku se svobodou nebo si chcete zamluvit Rozkoššš i se mnou pro skupinku žen, určitě mi napiště a vymyslíme společně něco na míru! :)


Hlavní message zní: nebojte se vstoupit, třeba jen na nasátí rozkošššné atmosféry, protože kdy jindy, než právě TEĎ! 

S láskou, Zuzana Křížová