Vypsali jsme pro vás nové rozkošššné workshopy!  Více najdete v kategorii: služby-->workshopy&přednášky :)

Stačí rozvlnit boky.

Rozpohybovat tělo, rozvlnit boky a třást se v rytmu ŽENSTVÍ.
Spousta lidí po celém světě potlačuje pohyby, naučili jsme se to postupem času v rámci socializace a dostávání svého chování "pod kontrolu",to abychom pro společnost nebyli moc nebezpeční nebo nedej bože se náhodou nevymykali standardům! 
 
Pohyb je ale nástroj, prostřednictvím kterého můžeme CÍTIT, UVOLŇOVAT a TRANSFORMOVAT spoustu prožitků v našem těle, je to něco, co nás dostane z bodu A do bodu B, je to přirozený děj, kterým se můžeme posouvat dál, plynout s proudem a nezůstávat zamrzlí na místě.
 
Ale spousta z nás si díky opakovanému potlačování pohybu vytvořila takových zamrzlých míst spousty, včetně sexuální energie, ženskosti, smyslnosti, rozkoše,... a tím se mnohdy dostáváme do pozice pasivních pozorovatelů, předáváme tak kontrolu někomu druhému a ochuzujeme se tak o aktivní prožitek těchto nádherných věcí! No není to škoda?
 
Je čas, aby se začaly ženy více vlnit, tancovat, smát se, protože pak se začnou dít zázraky :))
 
Můžete začít třeba tím, že budete pozorovat svoji chůzi. Vlním při tom svými boky? Vnímám svůj zadek? Cítím se ve svém kroku jistá? Cítím se při tom sexy? Schválně když někam půjdete, zkuste se zaměřit na tyto otázky a uvidíte, kolik toho o svých zamrzlých místech zjistíte jenom ze svojí chůze!
 
Když se totiž žena začne VLNIT, začnou se ty vlnky šířit po celém těle a ještě mnohem dál...Nejen že je tento proces nesmírně léčivý, ale taky začnete cítit více svoji sexuální energii, protože tím rozvibrujete to celé orgasmické EPICENTRUM. A to stojí zato!
 
Takže tančete, vlňte se do rytmu ŽIVOTA a užívejte dne <3
 
S Láskou, Zuzana