Rozkošššný dotek 1 je konečně i ONLINE! Objevte s námi svět rozkošššného doteku z pohodlí domova..:)

Proč tak miluji Nette Rose?

Nette Rose je malá firma z Kapského Města, která šije spodní prádlo s láskou, péčí a dávají si záležet na tom, aby to z jejich tvorby bylo cítit!

Jak vznikla Nette Rose?

Značku Nette Rose vytvořila Meghan Miller, když studovala prvním rokem módní design. Měla velkou vášeň pro látky, oblečení, vintage kousky, a tak vznikaly první Nette Rose kousky. Nedřív to byl jenom koncept, hra s látkami, ale potom celý nápad začínal růst a v posledním ročníku se do toho rozhodla pustit naplno a aby získala finance na rozjetí provozu, prodala všechny své nasbírané vintage módní kousky a tak vznikla opravdová Nette Rose pro všechny ženy, které se učí a jsou si vědomy kouzla a síly toho, do čeho se oblékají! 

A tak vznikla mantra Nette Rose:

She is a wild one. With a gentle soul. Who sways to her own rhythm and dresses for herself.

Název Nette Rose

Název "Nette Rose" nese krásný příběh ženské linie. Meg spojila jména svých dvou milovaných babiček. Nette a Rose, které jí jsou velkou inspirací v jejich klasickém stylu, dobrodružném duchu a vedly ji vždy k tomu, aby si šla za svým snem.

Meg říká, že každý den začínají malým tancem, aby v každém kousku prádla Nette Rose byla cítit radost, hravost a láska, protože ta první vrstva, kterou si na sebe každý den oblečeme, na té záleží! 

Nette Rose je tvořena v duchu, že každá z nás je "an absolute piece of candy" a zaslouží si to cítit každý okamžik svého života! <3 

Etická výroba

V Nette Rose si dávají záležet na tom, aby byla jejich výroba co nejvíce etická. Snaží se využívat veškerou látku a cokoliv, co zbyde, z toho udělají limitku! 

Myslí i na ty nejmenší věci, jako jsou nitě, kterými sešívají své něžnosti. Záleží jim na tom, aby se všechny firmy, od kterých něco odebírají, chovaly laskavě k planetě, zvířatům i lidem. 

Za každou zakoupenou něžnost od Nette Rose vysadí na Madagaskaru jeden malý stromek. 

Vše je vyrobeno z organických materiálů s láskou k ženám a k planetě! A proto je tak milujeme! <3 Jejich kousky jsou navíc neodolatelně pohodlné a smyslné... 

Kdo všechno stojí za Nette Rose?