Vypsali jsme pro vás nové rozkošššné workshopy!  Více najdete v kategorii: služby-->workshopy&přednášky :)

Plynout s vášní

Znáte ten pocit, když se milujete (ať už s partnerem/kou nebo samy se sebou) a ženete se za tím, co si myslíte, že má být ten "šťastný konec"? Tím šťastným koncem v tomto případě myslím samozřejmě orgasmus. A co kdybychom se pro změnu jednou nechaly překvapit, co se skrývá za tou vášnivou cestou? 

Co kdybychom si bez jakýchkoliv očekávání vychutnávaly každý moment, každý nádech, pohyb a nechaly proudit ten oheň vášně, aniž bychom se ho snažily zmocnit a ovládnout, dokud by nás kompletně nepohltil? Tím, že očekáváme něco, co už známe, si dáváme zbytečnou "stopku" v tom, co bychom mohly objevit. Nebo také očekáváme něco, co neznáme, ale vytvořily jsme si o tom jasnou představu a když přijde něco jiného, jsme zklamané a pořádně to nedokážeme prožít.

Každý orgasmus je odrazem toho, co naše tělo aktuálně potřebuje.
 

Každý orgasmus je odrazem toho, co naše tělo aktuálně potřebuje, proto je to vždycky jiné. Nikdy to nemůže být 100% stejné a v tom je to kouzlo. Když potřebujeme nabudit, tělo nám dopřeje něco velmi niterně nabíjejícího. Když jsme naopak plné energie, dostaví se s největší pravděpodobností něco, co je podobné sopečné erupci, ale možností je nekonečně mnoho, vždyť se taky cítíme každý den jinak..nebo ještě lépe- my se cítíme jinak i několikrát za den!

 

Proto si pojďme udělat takový náš malý osobní výzkum a zkusme při milování nic neočekávat, zkusme plynout s naším tělem a nechme vášeň, aby udávala pohyb, kterým se máme dát..nadechujme rozkoš do každé buňky našeho těla a buďme přítomné s naším dechem a tlukotem srdce... Milujme se tak zvídavě, jako kdybychom se milovali poprvé a tak intenzivně, jako kdybychom se milovali naposledy..vychutnávejme si to do posledního doušku a zkusme přítomný okamžik objevovat všemi smysly, jak voní, jak chutná, jak zní, vnímejme plynulost a hloubku všech doteků a unášejme se na vlně rozkoše, dokud nás nezavede tam, kde jsme ještě nikdy nebyly...<3

 
Buďme přítomné v našem těle..
 
S Láskou, Zuzana