Vypsali jsme pro vás nové rozkošššné workshopy!  Více najdete v kategorii: služby-->workshopy&přednášky :)

Mít či nemít vibrátor?

Proč vibrátor? Není to potupné? A nevzniká na něm závislost? A jak je to potom s citlivostí?Co si o mně pomyslí ostatní? A nebude se cítit partner/ka méněcenný/á? To je spousta otázek, které nám často probíhají hlavou jako splašené..a přitom se to pořád točí kolem toho samého. PŘIROZENÉ potřebě prožívat ROZKOŠ a potěšení.
  1. Vibrátor je hravý prostředek, který nám mnohdy usnadní zkoumat jak vnější, tak i vnitřní krásy našeho těla, konkrétně třeba oblast G, kterou máme často úplně “zamrzlou” a pomocí vibrátoru můžeme tuto oblast více prokrvit a tím se dostat s úrovní rozkoše do úplně jiné dimenze a to i při milování s partnerem!
  2. Mít erotickou hračku rozhodně potupné není. Spousta mužů to vnímá jako selhání, když si jejich partnerka pořídí vibrátor nebo něco, čím by okořenila jejich milostný život, ale dokonce i vědecké studie říkají, že muži, kteří jsou otevření těmto věcem, mají bohatší a vášnivější milostný život než ti, kteří tuto možnost úplně zavrhují. Souvisí to taky s tím, že jsou o těchto tématech schopni mluvit s partnerkou, vzájemně naslouchat svým potřebám a posouvat tím sex na úplně jinou úroveň.
  3. Závislost? Je to stejný případ, jako kdybyste si pořídily super nový výkonný vysavač, se kterým budete fakt rády vysávat, ale závislé se na něm určitě nestanete, no ne?
  4. A jak je to s tou citlivostí? Vibracemi se daná oblast více prokrví, takže to má většinou úplně opačný efekt- stanete se ještě více citlivé a všechny milostné hrátky pak začnou být ještě více intenzivní.
  5. Co si o mně pomyslí ostatní? Často si pomyslí akorát to, že buď mají jeden doma v šuplíku anebo by si taky rádi jeden pořídili, ale stud jim to zatím     nedovolí, takže jste akorát posel dobrých vibrací a šíříte rozkoš dál!

Takže..mít či nemít vibrátor? To si musíte zodpovědět sami, ale je to hravý a smyslný způsob, jak více objevovat a probouzet svoje tělo k intenzivnějším prožitkům.
 
S Láskou, Zuzana