Rozkošššný dotek 1 je konečně i ONLINE! Objevte s námi svět rozkošššného doteku z pohodlí domova..:)

Kouzlo spodního prádla

Jak malý kousek látky dokáže vykouzlit divy s tím, jak se cítíme :)
Říká se, že šaty dělaj člověka. A co kdyby spodní prádlo dělalo ženu?
 
První podprsenka, na to si pamatujeme snad všechny. Ten pocit, když nám Máma koupila první opravdový ženský kousek do našeho šatníku. Malý kousek látky, který nám najednou přidal trošku té, do té doby téměř nepoznané, ženské esence...
 
Spodní prádlo je vlastně takové naše každodenní malé tajemství, o kterém víme jen my (teda skoro :) ). Nikdo jiný neví, jestli máme krajkové brazilky nebo stahovací prádlo, natož jaké barvy nebo materiálu je. A v tom je ten pocitový Magic. Bylo dokonce dokázáno, že když na sobě měly ženy spodní prádlo, ve kterém se cítily přitažlivě, chovaly se více sebevědomě i ve společnosti. Naopak běžné spodní prádlo, ve kterém se tak necítily, tento efekt nepřinášelo. A něco na tom opravdu bude!
 
Zkuste to samy na sobě, vzít si jeden den spodní prádlo, ve kterém si připadáte jako bohyně a pozorujte, jak se ten den cítíte a jaký efekt to má na vaše vystupování. To stejné potom zkuste s obyčejným prádlem a určitě pocítíte ten Magic efekt!
 
Další velmi důležitá věc je ta, že je to kousek, který dáváte na ty nejcitlivější ženské partie. A ty si přece říkají o tu nejvyšší kvalitu a pocit pohodlí, který jim můžete poskytnout. To znamená, že investice do kvalitního spodního prádla by měla být priorita, Často je ale ženami naopak odsouvána, protože to přece není vidět a radši investujeme do toho, co pro okolí viditelné je.
 
Ale věřte nebo ne, koupit si kvalitní a smyslné spodní prádlo, je jako koupit si kousek sebevědomí, které instantně podpoří vaši ženskou esenci!
 
S Láskou, Zuzana